SosyalKafa

3 Haziran’da Lefkoşa’da Dijital İçerik Üretimi ve Güvenlik Atölyesi

 

Dijital İçerik Üretimi ve Güvenlik Atölyesi
3 Haziran 2017 Cumartesi
Saat 10:00 – 14:00
Lefkoşa Golden Tulip Hotel

Dijital İçerik Üretimi ve Güvenlik Atölyesi, sosyal medyayı daha etkili kullanmaya ve internet güvenliğine dair araçlar ve yöntemleri tanıtmaya odaklanan uygulamalı bir atölyedir. 15’den fazla sosyal medya ve dijital aracın tanıtılmasının yanı sıra, temel internet ve sosyal medya güvenliğine dair önemli adım ve uygulamalara ilişkin sunuş da yapılacaktır.

Atölye, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Sivil Alan Projesi tarafından Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği işbirliğiyle düzenlenecektir. Atölye, Punto24 Bağımsız Gazetecilik Platformu’nun üç yıldır düzenlediği “Nasıl Yapmalı” atölye serisi kapsamında, Türkiye’den gelecek 3 iletişim uzmanı tarafından Kıbrıs’ta ilk defa gerçekleştirilecektir.

Başta dijital alanı yoğun olarak kullanan yerel gazeteciler ve haberciler olmak üzere, sosyal medyayı aktif olarak kullanmayı hedefleyen yurttaş habercileri ve sivil toplum aktivistleri de atölyeye davetlidir.

Atölye Lefkoşa’da 3 Haziran 2017 Cumartesi günü saat 10.00 – 14.00 saatleri arasında Golden Tulip Otel’de gerçekleştirilecektir.

Katılmak isteyenlerin aşağıdaki bağlantıdan 1 Haziran 2017 gününe dek kayıt yaptırmaları rica olunur.

http://bit.ly/atolyelefkosa

Ayrıca (392) 227 65 05 numaralı telefondan veya bilgi@sivilalan.eu adreslerinden de kayıt yaptırabilirsiniz.

Katılımcıların bilgisayarları veya mobil cihazları ile gelmeleri tavsiye olunur. İzaz ikram sağlanacaktır.

Erkan Saka

Lecturer @Bilgi_PR; Blogger; Metalhead; BJK Fan; @SosyalKafa Coordinator; Bilgi PRCC Director