SosyalKafa

Prof.Dr. Aydın Köksal Ödülleri için başvurular başladı!

Türkiye Bilişim Derneği (TBD), kurucusu ve “Bilişim” in de dahil olduğu 2 bin 500 bilimsel sözcüğü Türkçe’ ye kazandıran Prof. Dr. Aydın Köksal onuruna vermekte olduğu bilim ödüllerinin bu yıl 3.’sünü verecek.

Ödül; Bilgisayar Mühendisliği Bilim Ödülü, Bilgisayar Mühendisliği Akademik Öğretim Ödülü, Özgün Yerli Yazılım Ödülü ve Yazılım Dışsatım Ödülü olmak üzere dört kategoride verilecektir.

Prof.Dr. Aydın Köksal Ödülleri yarışmasına, özgün bildiri, makale ya da kitap olarak yayımlanmış yapıtlarıyla akademisyenler, araştırmacılar ile üniversite ve endüstri kuruluşlarının Ar-Ge bölümlerinde çalışan bilim insanları katılabilecektir.

Başvurular 30 Kasım 2020 Pazartesi günü saat 17:00’ye kadar TBD’ye elden ya da kurye ile teslim edilebilecek. Ödüle hak kazananlar 16-17 Aralık 2020 tarihlerinde düzenlenecek TBD Ulusal Bilişim Kurultayı Açılış oturumunda açıklanacaktır.

Yarışmaya, ilgili kişi ya da kuruluşlar kendileri aday olarak başvurabilecekleri gibi başka kişi ya da kuruluşlar da herhangi bir kişi ya da kuruluşu aday gösterebilecektir.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi, şartname ve başvuru formlarına https://www.tbd.org.tr/prof-dr-aydin-koksal-odulleri/  adresinden ulaşabilirsiniz.

COVİD -19 Salgın tedbirleri nedeniyle üniversitelerimizin uzaktan eğitim yapması, konuya ilgi duyup, ödüllere aday olabilecek hocalarımıza ve bölümlere ulaşmamızı zorlaştırmaktadır. Bu konuda sizin yardım ve desteğinize ihtiyacımız var. Başta şahsınız olmak üzere, ödül şartlarına uyabilecek durumda olan çevrenizdeki akademisyenlere ve ilgili bölümlere duyurumuzu ulaştırmanızı dileriz.

Erkan Saka

Lecturer @Bilgi_PR; Blogger; Metalhead; BJK Fan; @SosyalKafa Coordinator; Bilgi PRCC Director

Erkan Saka

Lecturer @Bilgi_PR; Blogger; Metalhead; BJK Fan; @SosyalKafa Coordinator; Bilgi PRCC Director

Sosyal Medya Hesaplarımız

İçeriklerimize e-posta ile abone olabilirsiniz

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 7.593 aboneye katılın

Sosyal Kafa 6. Sezon Tanıtım