SosyalKafa

Kimlik doğrulaması olmadan kripto para alım satımı nasıl yapılır?

Kimlik doğrulaması olmadan kripto para alım satımı nasıl yapılır?

Bu sayfada online borsaların tüm inceliklerini ele alıp anlamaya çalışacağız. Kazanılan dijital parayı almanın ya da satmanın gerekli olduğu an gelir. Tam burada, öncelikle borsanın çeşitli kripto paraları satın alabileceğiniz veya satabileceğiniz yer olduğunu anlamanız gerekir. Stokta herhangi bir isimde belirli sayıda kripto paranız olduğunu varsayalım, aslında Ruble veya Dolar’da olduğu gibi alım satım yapmak gerekli hale gelir. İşte bu yüzden böyle siteler bulunmakta. Listeden herhangi bir işlemi seçin, kayıt olun ve sonra karmaşık hiçbir şey yapmadan özel olarak belirlenmiş adreslere herhangi bir coin girin ve uygun fiyata satış yapın.

Aşağıda, kimlik doğrulaması istemeyen en iyi ve en kaliteli kripto borsalarının bazılarının bir listesi verilmiştir. Borsalardan para kazanmayı da deneyebilirsiniz; nasıl mı? Daha ucuza alıp, daha yüksek bir fiyata satabilirsiniz. Hemen hemen tüm online platformlarda, paranın değeri çok farklı değildir, ancak önemsiz de olsa farklar muhakkak vardır ve bundan dolayı önce hizmet sağlayıcının işlemler için aldığı komisyon ücretlerini ayrıntılı olarak incelemek ve avantajları yakalamanız gerekir.

Exmo.me

Exmo.me, Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Dash, Ethereum gibi kripto paraları Ruble, Dolar veya Euro gibi fiat paralara kolayca ve hızlı bir şekilde çevirebileceğiniz en iyi ve en popüler platformdur. Pek çok insan bu siteyi cüzdan olarak da kullanmakta. Online Borsa, aşağıda belirtilen ödeme sistemleriyle çalışmakta:

 • Payeer;
 • PerfectMoney;
 • Webmoney;
 • Yandex money; Qiwi;

Para çekme işlemleri 1 dakika içinde otomatik olarak yapılmaktadır. Dil seçeneklerinde Rusça da vardır. Sezgisel arayüz, alım satım işlemlerini zorluk çekmeden gerçekleştirmenize olanak tanır.

Yobit.net

Yobit.net, her şeyden önce, diğer hizmet sağlayıcılarda bulunması olası olmayan benzersiz işlevlere sahip ilginç bir alım satım platformudur. Para kazanmak için tüm avantajları ve faydalı yeni ürünleri kısaca anlatmak zordur. Kripto para çevirme Godex veya diğer sitelerde olduğu gibi burada da farklı kripto paraları kârlı bir şekilde satabilir veya alabilirsiniz. Kullanıcıların çoğu için cazip gelen temel özelliği, her 24 saatte bir ücretsiz bonusların (coinslerin) dağıtılmasıdır ve böyle bir fırsat kayıt olduktan bir hafta sonra aktif hale gelir ve kazanmaya başlarsınız. Coin satarak, paralar QIWI, Perfect Money, Payeer, OkPay, AdvCash, Capitalist, Visa / Mastercard, Webmoney, phone gibi ödeme sistemlerine aktarılabilir

BINANCE

BINANCE, Haziran 2017’de piyasaya çıkan tamamen yeni bir alım satım hizmeti sağlayıcısıdır. Temel avantajları işlevselliğin rahatlığı ve basitliğidir. Çeşitli para birimlerini girmek ve çekmek için çok uygundur. Sistemde sadece Dolar ve Ruble cüzdanları desteklenmez. Ana para birimleri arasında; Euro, Ukrayna Grivnası bulunurken, fiat paralar Payoneer, Perfect Money, ePayments, Advcash ve WebMoney gibi popüler sistemler kullanılarak girilebilir. Binance 100’ün üzerinde kripto parayı ve Intercassa, Visa / Mc, Qiwi Wallet ödeme sistemlerini destekler

CREX24

CREX24, bazıları aşağıda belirtilen çok sayıda popüler kripto paranın alım satımını yapmak için gayet kullanışlı ve kullanımı kolay, güvenilir bir alım satım platformudur:

 1. Bitcoin;
 2. Dash;
 3. Ethereum;
 4. Litecoin;
 5. Dogecoin;
 6. Peercoin;
 7. Monero;
 8. Zcash.

İşlem yapmak için aralarından seçim yapabileceğiniz 600’den fazla para birimi çifti vardır. Ayrıca, yukarıda listelenen coinler satın alınabilir, satılabilir ve kur oranlarındaki fark üzerinden para da kazanılabilir. Birçok yararlı işlev, bağlantı ve oyunlar da bulunmaktadır. Burada ayrıca BTC değerine bahis yapabilirsiniz, şöyle ki bir hafta içinde az ya da çok değerin ne olacağını tahmin etmeniz gerekecektir. Bu borsa, Payeer, OkPay, Capitalist, Visa/Mc, Perfect Money ödeme sistemleriyle çalışmaktadır.

 

Ali Mert Gürbüz

Sosyal Medya Hesaplarımız

İçeriklerimize e-posta ile abone olabilirsiniz

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 7.497 aboneye katılın

Sosyal Kafa 6. Sezon Tanıtım