SosyalKafa

Star Wars: The Force Awakens’ın ilk figürleri ortaya çıktı

Screen-Shot-2015-06-12-at-16.50.32

Büyük bir heyecanla beklediğimiz yeni Star Wars filmi The Force Awakens aralık ayında vizyona girecek. Star Wars hayranlarının beklediği bir diğer şey ise yeni filmle birlikte gelecek olan yeni Star Wars figürleri. Önümüzdeki yıldan itibaren raflardaki yerini alacak ilk figürler sonunda ortaya çıktı.

Entertainment Weekly, önümüzdeki ay San Diego’daki Comic-Con’da görücüye çıkacak olan ilk Star Wars: The Force Awakens figürlerini yayınladı. Buna göre 3 farklı Stormtrooper figürüyle karşı karşıyayız. İlki 81 parçadan oluşan 22 cm’lik LEGO Stormtrooper. LEGO Stormtrooper ocak ayında satışa sunulacak. İkincisi figür Hasbro imzalı 15 cm’lik Black Series Stormtrooper. 25 dolar değerindeki figürün eylül ayında satışa sunulması bekleniyor. Üçüncü ve son figür ise Mattel imzalı Stormtrooper temalı bir araç. Şimdiye kadar ortaya çıkan bu 3 figüre hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

star-wars-7-stormtrooper-toy-image

star-wars-episode-7-stormtrooper-toy

star-wars-episode-7-stormtrooper-hotwheels

Kaynak: (www.log.com.tr)

Kaan Alper

https://www.instagram.com/knalper/
https://www.facebook.com/kaan.alper.560
https://twitter.com/kalperka

Yorum ekle

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sosyal Medya Hesaplarımız

İçeriklerimize e-posta ile abone olabilirsiniz

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 2.248 aboneye katılın

Sosyal Kafa 6. Sezon Tanıtım