SosyalKafa

Takip Ettiğiniz Ünlülerden Bildirim Alacaksınız!

Facebook; gazeteciler, ünlüler ve kamuya mal olmuş kişilerin kullandığı Live for Facebook Mentions canlı yayın özelliğine şimdi de abonelik butonu ekledi. Kullanıcılar artık takip ettikleri ünlüler canlı yayına başladığında bildirim alabilecekler.

Facebook Ürün Müdürü Vadim Lavrusik ve Ürün Pazarlama Müdürü Peter Yang, takipçi istatistikleri konusunda şu bilgileri veriyor:

  • Kullanıcıların %60’ından fazlası Amerika Birleşik Devletleri dışından. Buna Brezilya, Tayvan ve İtalya’da kamuya mal olmuş kişiler de dahil.
  • Canlı yayınları 200.000’den fazla Facebook kullanıcısına erişen ünlü isimler arasında Kevin Hart, Ian Somerhalder ve Donald Trump yer alıyor.
  • Yine de bu ünlü isimlerin de Vin Diesel’i yakalamak için daha kat etmesi gereken çok yolu var. Vin Diesel,Live for Facebook Mentionskullanarak tanıttığı, henüz gösterime girmemiş filmi ile 1 milyon canlı izleyiciye ulaştı.

Kaynak

Gizem Keskin

Yorum ekle

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sosyal Medya Hesaplarımız

İçeriklerimize e-posta ile abone olabilirsiniz

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 2.244 aboneye katılın

Sosyal Kafa 6. Sezon Tanıtım