SosyalKafa

Japonya’nın en büyük online İngilizce eğitim platformu DMM Eikaiwa, “Engoo Türkiye” adıyla Türkiye’de…

FireShot Capture - Engoo Online İngilizce - https___tr.engoo.com_

https://tr.engoo.com/

Japonya’nın en büyük online İngilizce eğitim platformu DMM Eikaiwa, “Engoo Türkiye” adıyla, 55 ülkeden olan 3000’den fazla öğretmeniyle canlı, görüntülü ve birebir online İngilizce eğitimi vermeye başladı

 

KAHVE FİYATINA İNGİLİZCE

 

Japonya’nın en büyük online İngilizce eğitim platformu DMM Eikaiwa, “Engoo Türkiye” adıyla online İngilizce eğitimi vermeye başladı. Aralarında Amerika, İngiltere, Filipinler gibi ana dili İngilizce olan toplamda 55 ülkeden olan 3000’den fazla öğretmenden, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden canlı, görüntülü ve birebir özel İngilizce dersleri alınabiliyor. Engoo Türkiye’nin yarattığı farklılıkların başında ise derslerin tamamen görüntülü ve birebir özel dersler şeklinde geçekleşmesi. Yani sisteme kaydolan bir öğrenci, dilediği öğretmeni seçerek görüntülü özel dersler alıyor. Yeni başlayan ya da ileri İngilizce konuşma pratiği yapmak isteyen farkı olmaksızın hizmet veren Engoo Türkiye’de ilk iki deneme dersi ise tamamen ücretsiz. “Günde 1 Ders”, “Günde 2 Ders” ve “Günde 3 Ders” olarak üç ayrı üyelik paketinin bulunduğu Engoo Türkiye’de tek bir ders ortalama 5TL’ye geliyor. Amaçlanan ise sadece tek bir şey; o da dileyen herkesin özgürce tr.engoo.com ile İngilizce konuşabilmesi.

 

2 Deneme Dersi Ücretsiz

Engoo Türkiye, eğitim ve öğretim hayatına başlarken temelde tek bir amaç ile yola çıktı. O da ortak bir problem olan “İngilizce anlıyorum ama konuşamıyorum” sorununu ortadan kaldırmak. Bu sebeple, Türkiye’deki İngilizce eğitiminin temel problemi olan, konuşma pratiğine öncelik veriyor ve bunu da görüntülü birebir özel derslerle yapıyor. Ayrıca ücretsiz ders materyalleri de sunan Engoo Türkiye, tek bir kelime İngilizce bilmeyen öğrenci adaylarına da İngilizce konuşma garantisi veriyor. Giriş Seviyesi İngilizce müfredatında, öğretmen ve öğrencinin, Türkçe açıklamalar içeren ders materyallerini karşılıklı olarak çalışmasına olanak tanınıyor. En büyük avantaj ise ilk 2 deneme dersinin tamamen ücretsiz olması.

 

Japonya’dan Sonra Türkiye ile Birlikte 11 Ülkede Faaliyet

Dilediğiniz her yerde, dilediğiniz her zaman İngilizce öğrenebileceğiniz Engoo Türkiye ile birlikte, dünyada 11 ülke Engoo hizmeti vermeye başladı. Aralarında İspanya, İtalya, Rusya, Brezilya ve Çin gibi milyonlarca insanın yaşadığı ülkerdeki ortak amaç, insanların ortak bir dil etrafında birleşmesine olanak sağlamak için herkesin özgürce İngilizce öğrenmesi. Japonya’daki online İngilizce öğrenme sitesi olan DMM Eikaiwa’yı hizmete açtıktan sadece iki yıl sonra 20,000 öğrenciye ulaşan şirketin başarısının arkasında da bu fikir yatıyor. Avrupa ülkeleri için yaratılan Engoo’nun da temelde aynı başarıyı yakalaması bekleniyor.

 

Yaz Tatilinde Çocuklara Özel İngilizce Dersi

Engoo Türkiye’nin öğrencilerine sağladığı görüntülü ve özel online İngilizce ders içeriklerinden öne çıkanlar ise şöyle; “İş İngilizcesi”, “Seyahat İngilizcesi” ve “Çocuklar için İngilizce”. Pedagoglarla birlikte hazırlanan, çocuklara yönelik İngilizce derslerinin ise özellikle yaz aylarında ve okul döneminde derslerin yardımcısı olması hedeflenmekte.

Erkan Saka

Academic; Blogger; Metalhead; BJK Fan; @SosyalKafa Coordinator

Yorum ekle

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Erkan Saka

Academic; Blogger; Metalhead; BJK Fan; @SosyalKafa Coordinator

Sosyal Medya Hesaplarımız

İçeriklerimize e-posta ile abone olabilirsiniz

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 2.244 aboneye katılın

Sosyal Kafa 6. Sezon Tanıtım