SosyalKafa

“22. Türkiye’de İnternet Konferansı (2-4 Kasım 2017)

 

22. Türkiye’de İnternet Konferansı

2-4 Kasım 2017

Bahçeşehir Üniversitesi
Beşiktş, İstanbul

Türkiye’de Internet ile ilgili grupları biraraya getirerek İnternet’i tüm boyutlarıyla tanıtmak, gelistirmek, tartışmak, İnternet teknolojileri aracılığı ile toplumsal verimliliği artırmak ve toplumun dikkatini olabildiğince bu yöne çekmek amaçlarıyla, 1995’den beri her yıl yapılan, ulusal boyutta bir konferans düzenlenmistir. Konferansa bildiri sunma, eğitim semineri verme ve tartışma grubu/açık oturum düzenleme şeklinde aktif katılım davet edilmektedir. Konferans kayıt olan dinleyicilere açıktır ve ücretsizdir.

Bu yıl “4. Sanayi Devrimi”, “İnternet Ekonomisi”, “Bilgi Toplumu ve Bilgi Ekonomisi”, “Yapay Zeka”, “İnternet ve Demokrasi”, “Mobil Ağlar”, “Sosyal Ağlar”, “Yeni Medya”, “Siber Güvenlik”, “Bireysel Güvenlik ve Mahremiyet”, “Medya/Bilgi Okuryazarlığı” konuları öne çıkacaktır. Türkiye İnternetinin temel ve güncel konularını kapsayan panel ve oturumlar yapılacaktır. İnternet Başarı öykülerini anlatan oturumlar da planlanmaktadır. Bilgi Toplumu, İnternet ve Güncel sorunların tartışılacağı oturumlar ve geniş toplum kesimlerine hitab edecek seminerler planlanmaktadır.

Son öneri  göndrme tarihi:  10  ekim  2017

inet-tr.org.tr/inetconf22
openconf.inet-tr.org.tr

Aktif  katılım  cagrısı  ektedir.
————————

20. AKADEMİK BİLİŞİM KONFERANSI — AB 2018
31 Ocak – 2 Şubat 2018
Karabük Üniversitesi
Karabük

Üniversitelerde bilgi teknolojileri konusunda ilgili grupları biraraya getirerek, bilgi teknolojileri altyapısı, kullanımı, eğitimi ve üretimini tüm boyutlarıyla tanıtmak, tartışmak, tecrübeleri paylaşmak ve ortak politika oluşturmak amaçlarıyla ulusal boyutta Akademik Bilişim 2018 konferansı düzenlenmiştir. Konferansta davetli bildiriler, tam ve kısa bildiriler, konferans öncesi kurslar, konferans içi eğitim seminerleri ve yapılandırılmış çalışma grubu/açık oturum türü etkinlikler yapılacaktır. Konferans ilgili herkese açıktır ve ücretsizdir.

Karabük Üniversitesi, Akademik Bilişim Konferansına 27 Ocak – 3 Şubat 2018 tarihleri arasında ev sahipliği yapacaktır. 27-30 Ocak tarihlerinde Konferans öncesi kurslar, 31 Ocak -2Şubat tarihlerinde Konferans ve 3 Şubat 2018 tarihinde yerel turizm turları planlanmaktadır.
Tüm akademisyen ve ilgililer davetlidir. Bildiri gönderme, sergiye katılım ve sponsorluk için bağlantıları kullanınız.

Son Öneri gönderme Tarihi: 10 Kasım 2017.
Bildiri/Çalışma Grubu/Eğitim Önerme: openconf.ab.org.tr

ab.org.tr/ab18         openconf.ab.org.tr        ab2018.karabuk.edu.tr

Erkan Saka

Lecturer @Bilgi_PR; Blogger; Metalhead; BJK Fan; @SosyalKafa Coordinator; Bilgi PRCC Director

Erkan Saka

Lecturer @Bilgi_PR; Blogger; Metalhead; BJK Fan; @SosyalKafa Coordinator; Bilgi PRCC Director

Sosyal Medya Hesaplarımız

İçeriklerimize e-posta ile abone olabilirsiniz

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 7.531 aboneye katılın

Sosyal Kafa 6. Sezon Tanıtım