SosyalKafa

Artık Skype Dünya Genelinde Web Üzerinden De Kullanılabilecek

 

skppe-for-web-940x470Skype son zamanlarda özellikle simultane tercüme özelliği ile gündeme gelmişti. Şimdi de, kullanıcıların işini kolaylaştıracak web uygulamasını tüm dünya geneline kullanıma açarak kendini hatırlattı.

Ücretsiz olan Skype’ın web uygulaması bugünden itibaren, Chrome OS, Linux’lerde; ek olarak Windows ve OS X’teki Internet Explorer, Chrome ve Safari’den kullanılabilecek. Skype’a giriş yaptıktan sonra direk uygulama ekranı şu şekilde gelecek ve sonrasında tüm iletişiminizi bu web uygulamasından gerçekleştirebilirsiniz.

Yalnızca 2 hafta önce Microsoft Amerika ve İngiltere’de web uygulamasını kullanıma açmıştı, şimdi ise BETA sürümüyle tüm dünyada kullanılabilecek. Desteklenen dillerse şu şekilde: Arapça, Bulgarca, Çekçe, Danca, İngilizce, Almanca, Yunanca, İspanyolca, Estonca, Fince, Fransızca, İbranice, Hintçe, Macarca, Endonezce, İtalyanca, Japonca, Korece, Norveççe, Flemenkçe, Lehçe, Portekizce, Portekizce, Romence, Rusça, İsveççe, Türkçe, Ukraynaca, Basitleştirilmiş Çince ve Geleneksel Çince.

Kaynak

Gizem Keskin

Yorum ekle

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sosyal Medya Hesaplarımız

İçeriklerimize e-posta ile abone olabilirsiniz

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 2.244 aboneye katılın

Sosyal Kafa 6. Sezon Tanıtım